Dívčí válka Remy Ma vs. Nicki Minaj má zatím k bílému praporu daleko

Na čtyřiatřicetiletou Nicki Minaj je alergická nejen Lil´ Kim, jež pláče, že jí prdelatá provokatérka z Young Money a Cash Money ukradla styl, ale také první dáma Terror Squad Remy Ma, která nabídla nový a téměř sedmiminutový diss track "Shether", v němý pálí ostrými do klasického beatu z diskografie Nase "Ether".

"You stole that line about bitches being your sons / How you take my ’09 jail tweet and run/ Talkin’ ‘bout bringing knives to a fight with guns / When the only shot you ever took was in your buns," rapuje šestatřicetiletá múza Papooseho, která si v minulosti odseděla několik let ve vězení a svého času vedla velký beef také s další konkurentkou Foxy Brown.
 
Singl, jehož cover zobrazující zohavenou Barbie s růžovými vlasy bude patřit k nejlepším za dané období, je s největší pravděpodobností odpovědí na skladbu "Make Love". V ní se Gucci Manem pozvaná Nicki podle všeho otírá o Remy jedovatou narážkou "You see, silly rabbit, to be the queen of rap/You gotta sell records, you gotta get plaques." 
 
A Nicki už i reagovala. Na sociální síti se vysmála prodeji nedávného singlu Remy s Fat Joem "Plato O Plomo". Tak co, takovou "Dívčí válku" by možná nenapsali ani Alois Jirásek a František Ringo Čech, ne? A to ještě asi nejsme u konce...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná