Dipset se opět hlásí o slovo

Je to trochu ta samá pohádka pořád dokola. Pokud mě paměť a informace na wikipedii nešálí, banda z Harlemu se dává dohromady už potřetí za posledních deset let. Nicméně od vydání druhého alba Diplomatic Immunty už uběhlo třináct let a od té doby se Cam'Ron, Juelz Santana, Jim Jones a spol. nikdy nezmohli na víc, než na singl nebo mixtape.

Na vině je nejspíše několik různých faktorů, ale jedním z nich budou podle mého osobní neshody. Jim Jones a Cam'Ron se totiž už několikrát pohádali, aby se potom za pár měsíců zase usmířili. Bylo to tak v roce 2010 a letos znovu. Ještě začátkem roku po sobě házeli špínu skrze média a teď to vypadá, že s novým singlem Once Upon a Time zase zakopali válečnou sekeru. Název pro singl byl zvolen vhodně, protože Jonese a Cam'Rona doplňuje beat od vrchních producentů Dipset - The Heatmakerz. Juelz Santana nebo kdokoliv jiný ze skupiny se neukázal, tak třeba je to známka toho, že jej uslyšíme na příštím singlu.

Pokud vás novinka naladí na vlnu Dipset a chtěli byste víc, Cam'Ron před týdnem vydal mixtape The Program. Na konci na vás potom čeká i Just Blaze, takže další klasická sestava. Just Blaze se mimochodem před třemi lety podílel produkcí na singlu Dipshits, což byl první singl ze společného EP Cam'Rona a A-Traka. Bohužel EP s názvem Federal Reserve zamrzlo na mrtvém bodě a podle rozhovoru s A-Trakem z minulého roku nejspíš nikdy nevyjde. Což je škoda.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná