Deltron je připraven k odletu

Třináct let je v hudbě hodně dlouhá doba. Kolik lidí se za tu dobu dostalo z vrcholu na dno a jiní to zase dokázali opačným směrem. Vystřídalo se několik trendů, ale někteří zůstávají věrní svému směru. Patří mezi ně i trio Del the Funky Homosapien, Dan the Automator a Kid Koala, tedy Deltron 3030? Můžete se přesvědčit na vlastní uši.

Roky čekání a odkladů jsou pryč. Album Deltron Event II je hotové a vyjde za týden, ať se děje co se děje. Oproti prvnímu výletu do budoucnosti je Event II kratší, ale pokud jde o hostující muzikanty, tak je minimálně na stejné úrovni. Opět přiletěl Damon Albarn a pozvání neodmítli ani lidé mimo hudbu - herci Joseph Gordon-Levitt, Mary Elizabeth Winstead nebo manželský pár David Cross a Amber Tamblyn. Ti svůj hlas nepoužili ke zpěvu nebo rapu, ale pro vyprávění příběhu, s výjimkou Mary Elizabeth Winstead, která se dala i na zpívání. Na albu je dokonce i kuchař David Chang, ve skitu o jídle budoucnosti. Herci vás možná nemusí zajímat, ale Zack de la Rocha z Rage Against The Machine musí, protože tam zní jako před lety na klasikách Killing In The Name aj. Rap reprezentují ještě Black Rob a Delův kolega z Hiero, Casual.

Hudební stránka opět zůstala v rukou dua Dan the Automator a Kid Koala a po letmém poslechu říkám, že ta je stejně kvalitní jak v roce 2000. Z reakcí ostatních jsem pochytil, že nejslabší částí je Delův rap, který už není tak hravý a hladký jako minule. Závěry dělat nebudu, ty ať si každý udělá sám, protože album si může poslechnout pod odkazem níže. Schovává se ze obalem alba.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná