Deltron Event II se rozjíždí

Až do této chvíle se o druhém albu tria Deltron 3030 pouze mluvilo. Slova nyní vystřídaly činy, protože si můžeme poslechnout první singl ve studiové kvalitě.

Loni v březnu jsem zde psal, že comeback album možná vyjde v roce 2012. Během léta pak ve spojení s datem vydání zmiňovali září a listopad a následně se z právních důvodů nevědělo, jestli album vůbec vyjde. Tahle hrozba je nyní, jak se zdá, zažehnána, protože nevidím důvod, aby vycházel singl, když by osud alba byl neznámý. Singl Pay The Price vyšel přes Facebook stránku tříčlenného uskupení a má být dostupný pouze 24 hodin od vydání, což znamená do zítřejší páté hodiny ranní. Dobré duše už ho vložily na Youtube, takže pokud tohle čtete později, tak existuje alternativní způsob poslechu.

Dan The Automator, producent alba, řekl, že nemáme mít přehnaně vysoká očekávání a pokud se nám líbil debut z roku 2000, tak si užijeme i tohle album. Na přelomu února a března k nám a k našim východním sousedům zavítá Kid Koala. Zeptejte se ho, jak to s albem vypadá, pokud tuhle možnost budete mít na některé z jeho tří zastávek v ČR a SR.

Pay The Price stream

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná