RUKAHORE_SHOP_BANNER

Delik, Radikal, Strapo, Rest... odrazí se Creame do vyšší společnosti?

Víte, že od prvního producentského alba české scény "Time Is Now" od Dje Wiche uplynulo přesně deset let? Za tu dobu se po dotyčném ledu klouzali i mnozí další včetně Djů Opii, Trafika, Fattea nebo Emerese a brzy by k nim měl přibýt také Creame.

Ten na přelomu třináctého a čtrnáctého roku po miléniu zveřejnil singl "Obdobie hrdinov" se slovenskými jmény Martel a RZB a současně potvrdil informaci, že kompilace, o které mi s většími či menšími přestávkami básní roky, přeci jen dostává konkrétní kontury.
 
"V týdnu posílá Strapo s Restem, Bacil, Kali, chytl se i Majself. Příští měsíc bude klip s Vladisem a Mischelle," vypráví Creame a nás začala nahrávka, jež vzniká už čtvrtým rokem, zajímat více: "Rappeři i přes sliby nedodržují deadliny a tak je to celé velmi komplikovaný proces," poznává nástrahy beatmakerovství Creame, který by rád viděl disk na čerstvém vzduchu do tří měsíců, čili pakliže mu fandíte, zbrusu nové diáře můžete odpanit poznámkou o jarním termínu.
 
 
Jméno bude "Odraz" a pro vysvětlení jsme nemuseli jít daleko: "Odraz reflektuje dvojsmysl – jako debutové album, odraz od země a zařazení mezi scénu a odraz mé duše, povahy a vnímání světa v jednotlivých hudbách. Jelikož prakticky každá hudba na albu pro mě znamená mnoho, jedná se o výběr nejsrdcovějších hudeb za posledních 5 let," pokračoval Creame, v souvislosti s nímž můžeme prásknout, že samplování bude minimum.
 
Kromě výše naťuknutých tváří budou "in da building" také Delik, Nironic, Mono, Trikolora, Radikal, Kajo, Kali & Kali Records, Suvereno nebo Niečo Iné.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná