Deacon si připravuje půdu pro své album instrumentály pro vás

Od EP "Phantom Limbs" od Knoa se Sadistikem, přes ohlášení první sólovky jeho kolegy z Cunninlynguists Deacona až po něco navíc. Taková je dosavadní bilance destinace Kentucky - Georgia pro rok 2015. Členové CL se po posledním společném releasu z loňského roku rozhodli vyrazit na osamělé výlety. Nemyslíme tím však čtvrté pokračování "Strange Journey"...

 
Na první sólový projekt "Peace or Power" spoluzakladatele Cunninlynguists čekali fanoušci dlouhá léta. Než se na něj však dostane, posílá Deacon The Villain výběr beatů "Instrumentals One", jimiž v minulosti poctil své kolegy. Dobrý krok. I přes Knoovu kvalitní "emo preemo" produkci je fajn, že si jeho jeho kolega odbyde vlastních patnáct minut slávy, které by se mohli podle názvu dočkat pokračování.
 
Deacon však nemusel jít kvůli větrání šuplíků moc daleko. Nemalá část instrumentálů zahrnuje práce pro kolegu Nattiho, konkrétně jeho EP "Still Motion" a další méně známá jména jako Niggaz With Latitude, JustMe, PackFM a The Remnant. Celý projekt také obsahuje nové zpívané intro a dva dosud nevydané kousky z autorovy dílny.
 
Album "Deacon, The Villain - Instrumentals One" si můžete poslechnout prostřednictvím přehrávače níže nebo si jej stáhnout na bandcamp.com.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná