RUKAHORE_SHOP_BANNER

CyHi the Prynce dissuje Kanyeho a další kolegy

V dnešní době si nemůžete být ničím jistí. Jeden den je všechno v pořádku a o chvíli později je přátelství nebo obchodní vztah v troskách. Něco takového teď předvedl CyHi the Prynce z GOOD Music.

CyHi je pod Kanyeho labelem už pět let, ale na kontě má zatím jen bezpočet mixtapů, naposledy letos v únoru vydal druhý díl Black Hystori Project, a debutové album stále nikde. Čekání, až na něj konečně přijde řada, už jej tedy nebaví a tak to svému šéfovi vytmavil. Kanye už prý žádné album nevydá, protože skončí v kufru auta se zalepenou pusou. Ušetřen nebyl ani Pusha T, který prý dělá hudbu na hovno.

Nakonec se ukázalo, že jde jen o promyšlené promo. S konceptem a beatem za ním prý přišel sám Kanye West a CyHi říká, že je to podobné, jako když se špičkuje Eminem a Dr. Dre. Už před jeho vyjádřením tady bylo pár indicií, které naznačovaly, že to není tak, jak se to na první pohled tváří. Zaprvé, na doprovodném obrázku je logo GOOD Music. Zadruhé, Pusha T sdílel odkaz na song na svém twitteru. Zatřetí, budík na úplném konci má svůj význam. Teď alespoň víme, že CyHi své album vydá v blízké době (snad) a jmenovat se bude L.I.O.N. (Like it or Not). Stejnojmenný singl už je slabší káva, tak doufám, že zbytek alba bude nápaditý spíše jako Elephant in the Room, který perfektně využívá sample od Cage The Elephant.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná