Converse propojilo styly na dalším EP

Spojení rapu, trapu, jazzu, hardcoru, funky a dalších stylů využila firma Converse k už druhému EP během posledních 365 dní. Cons EP Vol. 2 pokračuje v konceptu jednotlivě zveřejněných pěti songů od deseti různých umělců či kapel.

Jako první bylo nabídnuto výtečné spojení funk-rocku, r&b a hip hopu, o něž se postarali Vince Staples a Bad Rabbits. Následně to byl v srpnu detroitský Black Milk a jazzový projekt BadBadNotGood a o necelé dva týdny později pak přišla tvrdší záležitost "Rage" v podání The Dillinger Escape a člen letošní Freshman Class magazínu XXL Jarren BentonSpojení, jako jediné se objevující na obou EP, je brooklynská skvadra Flatbush Zombies a hardcorová kapela Trash Talk. Prvně své síly spojili na songu "97.92" a začátkem září přišel ten druhý s názvem "Modern Mayhem"

Jako poslední přijde 30. září kolaborace rapera Kevina Gatese a producenta Rustieho. Menší ukázku můžete slyšet v mixu všech pěti skladeb od Nicka Catchdubse. Ten je k poslechu na SoundCloud profilu Converse, kde najdete také Cons EP Vol.1, ale i zajímavou kombinaci Frank Ocean a Diplo spolu s Mick Jones a Paul Simonon z The Clash

 

 

 

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná