Common nabídl první singl z nové desky!

No I.D. dal před několika hodinami na svém SoundCloudu k poslechu první singl z Commonovy připravované desky "Nobody Smiling", původně zamýšlené pouze jako EP.

Common odhalil před několika dny při rozhovoru s Revolt TV chystaný projekt Nobody Smiling: "Cítím se vzrušeně kvůli projektu, na němž pracuji. Jmenuje se Nobody Smiling a bude to album. Prvně jsem chtěl jen EP, udělali jsme však hodně songů, já a No I.D.. Přišli jsme s konceptem z důvodu násilí, dějícího se v Chicagu. Děje se to nejen tam, ale po celém světě v různých formách. Mluvili jsme o té situaci a já řekl: 'Nikdo se nesměje'. Je to volání po činech." Celý projekt bude produkovat právě No I.D.. Spojení těchto dvou pánu funguje vždy dobře a je tedy jasné, že se máme na co těšit.

To vlastně už předznamenává dnes zveřejněný temný song "War". Otázkou však je, jestli má stále v plánu vydat předem oznámené album, jelikož loni oznámil jak EP, tak i album. A když teď EP bude plnohodnotnou studiovou nahrávkou... Já bych se rozhodně nezlobil za dvě Commonovy desky během jednoho roku. To by teprve byla oslava dvaceti let od vydáni klasiky Ressurection.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná