Co pekli Cee Lo Green a Waajeed z Platinum Pied Pipers pro Whitney?

Zdá se mi to, nebo je při výčtech toho nejlepšího z motorového města producent Waajeed z Platinum Pied Pipers pravidelně a nezaslouženě přehlížen? I on přece pomáhal definovat to, co na zvuku z Michiganu tak milujeme.
 
Níže před vámi leží dva bonusy. Jedním z nich je nevydané demo songu "All Alone Now", ve kterém do podkladu detroitského multi-instrumentalisty pěje Cee-Lo Green. Kostra tracku vznikla v roce 2007 pro účely nedávno zesnulé Whitney Houston, jež tehdy připravovala své návratové album "I Look To You". Zpěvačka měla tenkrát vykopanou válečnou sekeru s Bobby Brownem a člen Goodie Mob, jenž je stejně vysoký jako široký, pro ni napsal osobní text suplující její komunikaci s ním.
 
Dalším zpestřením je pak demo verze "Helleven", v níž si pod vous "pobrukuje" další nebožík Baatin ze Slum Village, který prý chtěl do skladby dostat samotného Eminema. Slyšet už to bylo i na "The Eternal Mixtapu". Když už jsme u těch odkazů, doporučujeme sledovat web bling47.com, kde Waajeed skladuje pár svých pokladů včetně speciálu věnovanému J Dillovi a odhalování původu jeho samplů.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná