Co nového u Khomatora? No, není toho málo...

Když se mě zeptáte, kolik znám v současné době aktivních slezských hh interpretů, přiznám se, že by mi k jejich spočítání stačily prsty na jedné ruce. Nutno říct, že ještě před pár lety jsem vnímal situaci přesně opačně. O to víc potěší, když obdržíte zprávu, že dobří holubi se vracejí. V tomto případě však nejde o holuby z labelu Hypno 808, ale je jím slezský Khomator – jedno z jmen, které by měli mít už nějakou dobu na paměti nejen znalci tamních poměrů.

Někdejší iniciátor hnutí Silezja Unja a autor povedené desky „Terapie“ připravuje pro rok 2014 nové album, přičemž předkrm nám servíruje již nyní. A sice ve formě remixu na skladbu „Poltergeist“, jehož původní verzi mohli fanoušci slyšet koncem minulého roku a který si vzal na paškál dj a producent Mad Machine. 

O tom, že autor spolupracuje s dalšími interprety, svědčí i nové EP „Trapped“, které připravil Dj Washelll z Valmezu a kde Khomator zanechal otisky v jedné stopě v podobě další sloky.

Celé EP je ke stažení zde.

A pokud vás výše zmíněné skladby zaujaly a ptáte se, co můžete od Khomatora letos očekávat dále, neměla by vás minout informace o novém video singlu „Brothers forever“, který se natáčel převážně v Amsterdamu a zveřejnění by se měl dočkat na konci března. Fotografie z natáčení můžeš vidět zde...

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná