Co mají společného Marpo a Wohnout s Leošem Marešem?

Přestože na téma posilovna, už v rapu zazněla spousta hlášek a dokonce vznikly i celé skladby, moje první asociace při poslechu singlu “Zvedám“, který nahráli společně Marpo a Wohnout, směřovaly ke skladbě “Svalovec“ od Leoše Mareše.

Nevím, proč mě zrovna napadl tenhle debilní song od nejznámějšího českého moderátora a hlášky jako „koukal jsem na ty hrany jak dřepy cvičí, blbnuly se závažíma, já jen s tou tyčí“, asi snad proto, že v hlavě vám vždy zůstanou buď ty hodně dobrý věci a nebo zase ty úplně strašný.

Marpo se s Wohnoutem vrací po naléhavější skladbě “Šáhnu na tvůj svět“ tentokrát s odlehčenější skladbou, která už nějakou chvilku určitě rotuje ve všech fitkách a posilovnách. Díky svému tempu a rytmu se určitě během ní výborně rýsuje postava a přímočarý zábavný text určitě nezaměstná hlavu natolik, aby jste se nepřestali soustředit na své bicepsy, tricepsy, nápoj s býkem, nohu velkou jako Klausovo ego a sličnou fitness trenérku.

Na závěr dodám jen, že o produkci se postaral Sean Divine, mix pro změnu dělal LA The Craftzman a masterovalo se v The Mastering Palace New York.  

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná