Co je nového u Nironica, jak zní Delik s Benem v Pekově beatu a kdo tvoří Trouble Team?

Nironic by vám rád nabídnul věc "Let It Breath", pod jejíž produkcí je podepsán mladý producent Ace. "Track nepovažujte za singl nebo něco podobného, jen jsem prohrábnul svůj harddisk a vytáhnul nějakou muziku, která mi už doma nějaký čas leží," nechal se slyšet bývalý frontman Cherry Hill, jehož můžete slyšet i na aktuálním "Mount Emerest". Nironic - Let it Breath (prod by Ace)
Bene (Peťo Tázok, Modré hory) a Michadelik (Moja reč) pro změnu poskytují první ochutnávku jejich společné desky. "Jebať na to" se kromě jich účastní i Dj Metys z Grammo Rokkaz a Peko, jehož produkci bedlivě sledujeme již od Lyrikových "Momentů".
Stručný "domácí trojboj" mapující střípky z posledního dění na scéně pak ukončíme amatérským nahlédnutím do kuchyně Trouble Teamu, který tvoří djové Flux a Friky. Dříve jsme psali: Společná věc Beneho, Supy a Paulieho Garanda Na singlu Lary303 dělali Nironic i Paulie Nironic hovoří v novém videoklipu i česky Nejen Nironic byl zdatným kočovníkem.. Stahuj a poslouchej Method Man mix by DJ Flux Stahuj zbrusu nové rádiové mixy od Djů Maztaha a Frikyho Zdroj: Deník Aha

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná