RUKAHORE_SHOP_BANNER

Chaozz slaví 20 let a přináší ti záznam z prvního společného koncertu

Je to neuvěřitelných dvacet let. Teď nemluvím o tvé oblíbené zámořské desce, která vyšla v devadesátkách, ale o diamantu, který vyryl první tvary hiphopové české scény. Parta pěti floutků, která nám zanechala hromadu kultovního materiálu, co si nejeden z nás i dnes s oblibou pustí. Dokonce nás nedávno nás potěšila i nevydaným vizuálem. K oslavě svého výročí však přináší audiozáznam ze svého prvního koncertu

46 nekrácených minut jejich první společné show na vás čeká ve zdigitalizované, nikoliv však upravené verzi. Tak se vraťte spolu s Chaozzem zpátky dnů, kdy hip hop byl v kolébce a užijte si kus historie, který nam pánové z Chaozzu věnovali jako dárek ke svým narozeninám.

V první půlce si užijte Flavamatic u svého posledního samostatného koncertu a následně Chaozz v ještě původní sestavě. A nakonec rozhovor s rakouským rádiem FM4. Dámy a pánové, kousek historie jen pro vás.

A závěrem nelze necitovat z jubilejního statusu, který se objevil na sociální síti a skvěle popisuje téhdejší "technický rider" a honorář:

"Koncík a party proběhla v klubu Fan Favorit v Brně, kam jsme přicestovali samozřejmě na vlastní náklady linkovým autobusem z Florence, honorářem nám byla možnost si zahrát, instra (v případě Flavamatic tehdy ještě 8-bit, mono, 22.05 kHz) jela z kazet, žádné odposlechy nebyly, rapovalo se do dvou sporadicky fungujících mikrofonů přes rozdvojku zapojených do vstupu DJ Mic na mixáčku Gemini - a to je podstatné - celé se to nahrávalo rovněž na kazetu... Po troše spánku na lavicích klubu pak ráno opět tradá busem do Prahy"

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná