Chaozz se chystá si škrtnout u posluchačů. Jak zní nová věc vydaná po šestnácti letech?

Dlouhých šestnáct let to trvalo, než jsme se dočkali nové studiové věci z dílny Chaozzu. Nejedná se o album, ale o pouhý singl, přesto musíme být v době sucha rádi i za menší deštík. Partička z legendárních kruhů nám servíruje novinku s názvem „Průvan“, u které by mohla služebně starším čtenářům ukápnout i nostalgická slzička.

Během jara objíždí Chaozz česká a slovenská města v rámci tour, která za pár dní vygraduje v pražském Foru Karlín. Bude to jejich největší mejdan doposud, ale nesmíme zapomínat, že už jejich účast byla ohlášena také na Votvíráku a Hip Hop Kempu.

Nyní ale k novince, která potěší nejedno tuzemské ucho. Však už bylo na čase, když jsme loni na podzim zažili comeback v klubu MeetFactory ku příležitosti světového finále End of the week. Jak již bylo zmíněno, skladba nese název „Průvan“.

Ačkoliv se v rozhovoru pro Bbarak.cz kluci dušovali, že opět potáhnou za jeden provaz, když si každý bude psát texty sám, i v tomto případě obstaral hudbu i verbální obsah Deph. To však samozřejmě neznamená, že Rusty, Ba2s a Fugas na mikrofonu nefigurují.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná