Bylo The Final Adventure posledním zářezem Murse a 9th Wondera? Ani náhodou

Název projektu dua Murs & 9th Wonder "The Final Adventure" z roku 2012 naznačoval, že si dá oblíbená tvůrčí dvojice po několikaleté spolupráci při nejmenším pauzu. Konec konců, jejich první LP "Murs 3:16 - The 9th Edition" vyšlo již před jedenácti lety. Osvědčené kolabo však přineslo ještě před koncem roku 2015 menší překvapení.

 
Prostřednictvím adresy labelu Jamla přicházejí Murs a 9th Wonder v pořadí s šestým projektem, jímž je album "Brighter Daze". Murs, jehož jméno bylo komě toho nedávno citováno v posledním singlu Atmosphere, opět naladil senzační flow do Wonderových geniálních beatů v piecech jako "Murs Superstar" či "Walk Like a God".
 
Wonderovu poklidnou trueschoolovou produkci doplňují v seznamu hostů Rapsody, Mac Miller, Problem, Propaganda a další. Informace kolem fyzického nosiče zatím nebyly zveřejněny, dvanáctka skladeb je však již venku k poslechu. Pokud vaše hlava kýve v rytmu invence Patricka Douthita a máte chuť na ještě jeden release, doporučujeme též nedávný projekt Indie 500 s Talibem Kwelim. 
 
Cover, tracklist ale především stream samotné nahrávky "Murs & 9th Wonder - Brighter Daze" můžete vychutnávat níže.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná