RUKAHORE_SHOP_BANNER

Budvar City hlásí velký comeback: Zeměvzduch poutá singlem na novou desku

České Budějovice jsou městem, se kterým je v rapu nutné počítat i dnes. Bylo u počátků, kdy tamní hity expandovaly do celé naší malé země a staré pušky štěkají i v roce 2018. O comebacku legendární partičky Zeměvzduch se šeptalo již při vydání druhého sóla Regieho, nyní jsou však obrysy starého tělesa opět hmotnější.

Na vině je singl „Antistress“, který zvěstuje, že se na desce skutečně dělá. ZMV tu dle svých slov již patnáct let buduje mýtus, který o sobě dal naposledy vědět mixtapem Fake no more v roce 2011. Po sedmi dlouhých letech čekání se ale fanoušci dočkají stejně jako v případě De Zrechts, kteří v minulém roce také nabídli publiku nový release.

Aktivnějším členem je samozřejmě Regie, který od té doby stihl realizovat projekty MVP, ESF nebo dvě sóla. „Co se týká Zeměvzduch, tak bylo dlouhých 7 let ticho, a tak jsem rád, že jsme dali tuhle věc dohromady. Chtěl bych poděkovat Elbemu za super beat a zvuk. Myslím, že se to povedlo. Máme rozpracovaný další věci,  který jsou tvrdý jako měšec bohatýho kupce,“ nechal se slyšet Regie, který Beeho využíval i v minulosti na svých deskách.

„Nikdy jsem rap dělat nepřestal... Jen jsem si udělal pauzu, abych se oženil, zplodil dceru a koupil zámek. Teď přišel čas věnovat se zas lámání beatu,“ dodává Bee, který v beatu od Elbeho prokázal, že mu rap stále koluje v žilách a rozhodně nechce být slabším článkem této dvojice.

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná