Brněnským gramofonům vévodí DJ Busteraz s novým mixtapem

DJ Mixtapy to u nás nemají mezi všemi těmi deskami roku, EPčky a kompilacemi jednoduché. Vzhledem k tomu, že u nás jen málo tvůrců vydává mixtapy pravidelně, nesou sebou míchané nahrávky často nevýhodu v podobě malé aktuálnosti, jež je následně trestána malou pozorností publika. Zlomit toto prokletí se nyní pokusí Morava...

Slušné šance mít svého průkopníka v tomto oboru mají Velké Opatovice, rsp. Brno, odkud momentálně posílá svůj mixtape DJ Busteraz. Ten poskládal dohromady pětadvacítku skladeb z rukou známých zahraničních interpretů a vše orazítkoval názvem "Siesta Mixtape vol. 2". Celé dílo zahrnuje příspěvky Actiona Bronsona, Onyx, Army of The Pharaohs a mnoha dalších. O přiložený cover se postaral BA2S.
 
DJ Busteraz se věnuje DJingu od roku 2005 a kromě několika vlastních akcí supportoval na koncertech také interprety jako Kontrafakt, Pio Squad, Prago Union a (opět) mnoho dalších. Pokud vás zajímá, jakými deskami se tenhle showman na akcích nejčastěji ohání, stačí věnovat pozornost materiálu v přehrávači níže. Již tracklist naznačuje, že tohle peklo vám v MTV nepustí.
 
 
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná