Brněnské rýmy se potkaly se zlínskými beaty aneb Daniel a Dj Fatte nabídnou společné EP

Když nebudeme počítat nehodu u Studénky v roce 2015, tak vážně můžeme tvrdit, že DJ Fatte je jako Pendolino - k nezastavení. Jakožto pan producent nám každý rok servíruje rozhodně nejvíc beatů, který mají rukopis klasiky či boombapu.

Nejsme jediní, kterým se zdá, že "příbuzný DJe Premiera" je víc a víc při chuti a vaří naprosto výborné a chutné věci. Svojí práci na letošním producentském albu "Fade In" odvedl skvěle. Výborné věci dodal Restovi, na label desku a i Prezidentovi Lourajderovi, jehož album vyšlo před pár dny. 
 
Tohle někteří beatmakeři nestihnou za roky a David v klidu začátkem prosince vyhazuje novinku ze společného projektu s brněnským Danielem, kterého si spojíte s Michajlovem nebo Tafrobem. V poslední době nám dokázal, že to v klidu zvládne i bez jejích pomoci a může fungovat jako samostatná jednotka. 
 
Oba zmiňovaní právě nahrávají společné EP s názvem "EP01". Mělo by vyjít na přelomu roku 2018/2019 jak v digitální verzi, tak i CD. Těšit se můžeme na sedm věcí a právě teď tu pro vás máme ochutnávku v podobě "Intra". Ta potvrzuje přesně to, co jsem napsal. Výborný beat a k tomu hladovej rap.

Ruck Pý

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná