RUKAHORE_SHOP_BANNER

Bez ohlašení a zdarma. Třešnička od polobohů potěší

Apathy a Celph Titled jednou za čas vydají neohlášené album, které i bez společného tématu potěší nejen jejich fanoušky. Demonology bije skoro půl hodinou dobrých beatů a lyriky, na kterou jsme už od těchto mistrů zvyklý, ale to neznamená, že ubírá na kvalitě.

Demonology je uniklé neboli leaked album z jejich letošní turné po Severní Americe. Stalo se tak třeba minulý rok s jejich Unseen Obscene. Ap a Celph tu oba rapují na 5 skladbách a slovně stále dokazují, že patří mezi ty nejlepší MCs. Apathy i tady dokazuje že je světově uznávaný beatmaker. Produkoval 4 vlastní skladby, 2 pro svýho parťáka a každá z nich má své vlastní téma a atmosféru. Tohle dílo je rozděleno přesně na půl, tak abychom si mohli vychutnat oba individuálně.
 
 
Připoutejte se hlavně na Sick Lunatic od Apathyho, která vyniká svým varhanovým samplem ve stylu Tearz od Wu Tang Clan, hlasovým samplem od samotného RZA ze skladby Nowhere to Run, Nowhere to Hide od Gravediggaz a slovními hrátkami tohohle Hip Hopového svobodného zednáře.
 
Rza Sample:
I be the sick lunatic with the devilish poem
From the mists of the darkness I come with this
 
Apathy: This is my Theme Music, Devils go to sleep in their dreams to it
 
Od Celph Titled si dávejte hlavně pozor These are Those Words, kde září svými vtipnými obraty na pohodovějším beatu, produkovaného od Black Ink & Da Great Deity Dah, než jsme od něho zvyklý nebo Dead Up, které připomene staré dobré časy kdy s J-Zonem jeli jako Boss Hog Barbarians.
 
Think You got a Career but you carry his weedbag.
We extort extorters, escort daughters, fuck with killers that snort quarters.
 
Poslední skladba od každého z nich má hosty, známé ale i překvapující. Apathy jede na Mud Duckin’ s Demigodz parťákama Blacastan a Motivem na beatu od Vanderslice, kteří spolu nadále dokáží dělat zajímavé věcičky kde budete kývat hlavou I po konci skladby. Celph Titled si pak vybral Ruste Juxxe a Baby Blaka na beat od Tone Spliffa a lyricky to kluci na Splits and Politics sjeli na výbornou.
 
 
Apathy a Celph Titled tady zůstanou dlouho, budou spolu nadále dělat pecky i celý desky a máme se tenhle rok na co těšit. Třeba Apathyho Perestroika s O.C. je jedno z nejočekávanějších děl a Celph Titled dodělává svojí novou sólovku, The Fresh Prince of Hell’s Lair. A v kuloárech se šeptá i o novém AOTP... Apathy má take venku instrumentální sólovku Dive Medicine: Chapter One.
 
 
TRACKLIST:
 
01. Apathy – Rap Legend (prod. by Apathy)
 
02. Apathy – Demonology (prod. by Apathy)
 
03. Apathy – Sick Lunatic (prod. by Apathy)
 
04. Apathy – Slow Motion (prod. by Apathy)
 
05. Apathy – Mud Duckin feat. Blacastan & Motive (prod. by Vanderslice)
 
06. Celph Titled – Open Fire (prod. by Apathy)
 
07. Celph Titled – Dead Up (prod. by Spencer Bellamy)
 
08. Celph Titled – Hotline To Hell (prod. by Apathy)
 
09. Celph Titled – These Are Those Words (prod. by Black Ink & Da Great Deity Dah)
 
10. Celph Titled – Splits And Politics feat. Ruste Juxx & Baby Blak (prod. by Tone Spliff)
 
Fau
 

Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná