Bene a 3CK mají novou společnou muziku, na které mj. napěchovali 25 hostů do necelých 40 vteřin

Beny M, což je další alterego Beneho z Modrých hor, má v oběhu nový mini projekt "Raňajky šampiónov", který však tentokráte nevyslal na povrch zemský s pomocí Lyrika nebo Peka.

Stalo se tak díky přičinění turntablisty 3CK, jenž dodal beaty, samply i skreče a se kterým ho spojuje nejen to, že jsou tandemem ze "staré doby", ale hlavně velcí fanoušci rapu.
 
Podávají se dvě skladby - eponymní věc je až po střechu napěchovaná punchliny s nezbytnou arogancí a přesvědčením, že všechno a všichni stojí za ho*no.
 
Ve druhé novinkové záležitosti jsme svědky vyznání lásky samotnému žánru a poctě jemu a vůbec všem, kteří se mu dnem i nocí věnují. To vše navíc ve světovém rekordu...
 
Nebo už jste někdy zaznamenali 25 hostů v necelých 40 vteřinách? Abychom byli úplní, na labelem Hustle & Fitness zaštítěné nahrávce najdete sestavu Idaina, Supa, Dj Spinhandz, Sarny, Matys, Affro, Delik, Demo, Pil C, Spartak, Lyrik, Paulie Garand, DJ Fatte, Peko, Idea, Tono S, Inphy, Gleb, Roland Kánik, MC Gey, Boy Wonder, DJ Spank, Aran Satan, Gumbgu a Vec.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná