Apollo Brown a Ras Kass makají na desce. První singl okořenili Rakaa a Pharoahe Monch

Apollo Brown bude pravděpodobně známý spíše boom bapovým fanouškům. Dlužno říct, že zcela zaslouženě. Detroitský producent má za sebou již několik kolarací, mezi než můžeme jmenovat například desku "Dice Game" s Guilty Simpsonem nebo "Trophies", kde jeho beaty osedlal O. C. Pro toho, kdo si již stihl oblíbit jeho tvorbu, máme dobrou zprávu - další pán na holení je Ras Kass.

Právě jezdec ze západního pobřeží předvede své síly do bubnů Apollo Browna, které společně přetaví do alba "Blasphemy". To vyjde 28. října u vydavatelství Mello Music. A aby o sobě dali autoři vědět, posílají první singl s názvem "H2O". K mikrofonu přijali pozvání Pharoahe Monch a Rakaa Iriscience z Dilated Peoples. Docela slušná porce pro začátek, ne? Uvidíme, jestli bude na zajímavé hosty bohatý i zbytek alba.

Na samotnou skladbu "H2O" Apollo Brown navinul sampl "The Way We Were" od Barbry Streisand a například od Monche se dočkáme působivé sloky, ve které reflektuje mimo jiné aktuální téma pádu malajského letadla na Ukrajině. Za zmínku stojí také cuty, o které se postaral inDJnous.

Album Apollo Brown & Ras Kass - Blasphemy vychází 28. října a již nyní si jej lze předobjednat prostřednictvím Amazonu. Pro fajnšmekry je také připravená limitovaná verze ve formě 2 vinylových nosičů.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná