Alicia Keys, Kendrick a Pharrell doprovodí Spider-Mana

Přestože mám k filmovému Amazing Spider-Manovi výhrady, tak o tom teď řeč nebude. Tedy jen částečně, protože o soundtracku se bez filmu moc bavit nejde.

Film dorazí do kin za dva týdny, takže ta největší mediální masáž teprve začne. Její součástí je i song "It's On Again", kde je jako autor podepsaná Alicia a Kendrick Lamar je uveden jako host. Vydány byly rovnou tři verze. Na první je pouze Alicia, ostatní jsou včetně Kendricka a liší se hudebním podkladem jeho sloky. Jeden je čistě piánový a ten druhý tíhne k epické hudbě Hanse Zimmera, který ostatně skládá hudbu pro film, takže je podepsán i pod tímto. Společně s Pharrellem. Pro skladbu už se natočil i klip, který teď čeká na dokončení a vydání. Nečekám, že bych tuhle hudbu slyšel během filmu, spíše na konci k titulům.

Pharrell i Alicia za svou dlouhou kariéru mají zkušeností s hudbou do filmů poměrně hodně zkušeností. To Kendrick je v tomhle nováček, i když ne úplný. Asi před měsícem se ukázal na hudebním doprovodu k filmu Divergent. Backwards je remixem staršího songu od zasněných australanů Tame Impala.RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná