RUKAHORE_SHOP_BANNER

Album nestačilo, Joell Ortiz přihazuje zdarma nové EP

Brandování některých projektů může přinést sladké ovoce. A nemíníme tím teď zrovna prodej značky Beats by Dr. Dre výrobci elektroniky Apple za pohádkové sumy. Podpořit rappové podhoubí se rozhodl i streamový přehrávač Audiomack, který ve spolupráci s Joellem Ortizem připravil volně stažitelné EP.

Člen nelítostného komba Slaughterhouse se evidentně nespokojil s posledním albem "House Slippers" a v závěru letošního roku se rozhodl nabídnout svým fanouškům šestici skladeb pod názvem "YAOWANATION". Kromě Joella Ortize se na tomhle krmivu podíleli i French Montana, Iggy, Zhu nebo Tee Flii, který výborně doprovodil piánovou skladbu "Change Your World".

Na novém EP se střídají živější a tklivější melodie, Joell nicméně nemá problém krátkometrážní projekt utáhnout. Dočkáme se bangerů typu "Beg For It" ale i příjemnějších popovek jako "Habits", kterou sebejistým vokálem doplnila Tove Lo. Mé pozornosti neunikl ani ilustrovaný cover, u nehož by mě zajímala fotka, která byla této kresbě předlohou. V první chvíli ve mě vyobrazená postava evokovala spíše autorova parťáka Joea Buddena.

Projekt, který určitě stojí za pozornost můžete navíc stahovat prostřednictvím přehrávače níže zdarma.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná