Afroman - Because I got high - Positive remix

13 let uplynulo od vydání Afromanova tracku Because I got high, který doufám nemusím nikomu představovat. Dnes je Afroman zpět, s remixovanou verzií, starší, vyspělejší a pořád agitující za legalizaci. Předčil svoji první verzi?

Někteří z vás možná vědí, že v Americe se rozbíhá masivní vlna podpory legalizace, ke které se přidává čím dál víc populárních osobností. Většinou ti, kteří jsou svou zalibou ve voňavé zahrádce známí. Po otevřené podpoře Snoop Dogga, B-Reala a mnoha dalších se přidává i dědek Afroman, který se rozhodnul remixovat svůj notorický známy hit do nové, pozitivní podoby.

A tak se rodí ještě pozitivněji laděná skladba, kde se Afroman prohání svým hoodem na gauči. Sekundují mu různí lidi, od úředníků po dílery a on jim vysvětluje, přoc je pro ně dobré hulit a legalizovat. Jak sám říká, hulení trávy a originál této skladby jej dostali tam, kde je teď a proto se rozhodl "zplatit svůj dluh marihuaně" a agitovat za legalizaci. Beat byl taky hezky oživen klavírním a kytarovým samplem a na závěr přibylo i kytarové sólo. Mě nezbývá než doufat, že k podobnému obrození dojde i u nás a třeba uslyšíme jednou novou verzií Policie od Chaozzu..

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná