Aesop Rock a Homeboy Sandman se po svých sólovkách vrací společně

Co mají společného Aesop Rock a Homeboy Sandman? Vedle labelu Stones Throw je to také loňské EP LICE. Ani práce na Rockově sólovce The Impossible Kid a Sandmanově letošní desce Kindness For Weakness ovšem nezbrzdili tohle duo v tom, aby se ani ne rok po vydání LICE vrhli na jeho pokračování.

 
Nové EP nese název LICE TWO: Still Buggin'. Kromě pětice čerstvých zářezů nese ale krátkometrážní projekt také jednoduchou a celkem zajímavou myšlenku. 
 
Zatímco většina kapel dnes podmiňuje charitativní vystoupení výběrem vstupného, které jde nebo má jít následně na charitativní účely, Homeboy a Aesop se prostě rozhodli nabídnout své EP zdarma s tím, že peníze, které posluchači za jejich EP NEutratí, mohou využít na dobročinnost. Vzhledem k tomu, že filantropii, aby jeden v hip hopu pohledal, jde o celkem důvtipnou myšlenku (i když to není zrovna odvážné promo).
 
Produkci si rozebrali Dan Hayden, Mondee, SoberMindedMusiC, RTNC a jedním beatem přispěl sám Aesop. EP LICE TWO: Still Buggin' si můžete poslechnout v přehrávači pod článkem. Kousky jako Couple Things nebo Oatmeal Cookies docela stojí za pozornost. 
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná