9th Wonder třiačtyřicetkrát jinak a pokaždé výborně

9th Wonder měl v letošním roce kliku hlavně na spolupráce s věhlasnými jmény, jakou bylo například kolabo s Kendrickem Lamarem. Produkoval však i další projekty a v závěru sezóny 2017 přichází s instrumentálním albem, jež obsahuje ty nejlepší beaty, použité v posledních letech. A najde se tu i něco navíc.

 
Zázračný 9th Wonder se může letos těšit z nominace na ocenění Grammy, jíž se dočkala jeho dlouholetá parťačka Rapsody za své letošní album Laila's Wisdom. Stejně tak měl příležitost produkovat jednu z nejlepších skladeb na letošním albu DAMN. od Kendricka Lamara. O neokoukané spolupráci se rozpovídal v nedávném rozhovoru pro Rapradar.com.
 
9thmatic si na rok 2017 stěžovat nemůže. Proto na konci roku přichází s neohlášenou instrumentální kompilací Zion II, jež obsahuje rovnou třiačtyřicet nejúspěšnějších beats z jeho laboratoře, které v posledních letech poskytnul svým známým. Beaty neobsahují původní názvy skladeb, takže pokud nemáte Wonderovu diskografii pořádně zmáknutou, budete v tracklistu tápat nebo zkrátka poslouchat nezávisle na původu zařazených bubnů.
 
Na albu najdete instrumentály z releasů interpretů jako Rapsody, Murs, Mr. Cheeks, Talib Kweli. S pozměněným samplem z Kendrickovy spolupráce Duckworth pracuje buben LoveKills!!!. A proč je beatů zrovna třiačyřicet? To víte, produkující veterán ze Severní Karolíny už má něco odžito a příští měsíc oslaví své třiačtyřicáté narozeniny.
 
Album 9th Wonder - Zion II si můžete poslechnout pod článkem po rozkliknutí přehrávače.
 
 
Zdroje: 2dopeboyz.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná