50 Cent se na novém mixtapu vrátí v roli postavy z vlastního seriálu

Fiftyho fanoušci původně očekávali vydání nového mixtapu "The Kanan Tape" na Den díkůvzdání. V rozhovoru s DJem Whoo Kidem se však nakonec 50 Cent nakonec stroze omluvil slovy: "Měl jsem pár věcí, který jsem musel dát prostě do pořádku," a slíbil vypuštění nahrávky do 10. prosince. Nedávno uvolněný tracklist a další detaily napovídají, že "The Kanan Tape" by mohl být už opravdu blízko. Stejně tak ale známe Fiddyho pracovní morálku...

 
Ohlášení nového mixtapu se neobešlo bez Fiddyho obvyklých frajeřinek. V tomto případě byl hlavním místem dění jeho instagramový profil, kde zveřejnil video, v němž se probouzí, přičemž jeho tělo je po pás pokryté bankovkami. Fifty však ví, že poslední měsíce byly příliš divoké na to, aby si fanoušci vystačili s myšlenkou, že Fiddy je pořád prvotřídní hustler, a tak přidal o pár dní později snímek s bankovkami vyskládanými ve tvaru nápisu: Broke(n) (překl. zlomený).
 
Nahrávka však byla přesto několikrát odložena, přičemž release datem je momentálně 10. prosinec. Čekání alespoň zpříjemnil singl "I'm The Man", na němž se vedle 50 Centa podílel také atlantský rapper a producent Sonny Digital, a který hodnotí magazín hiphopdx.com jako autorovu nejlepší nahrávku pro tento rok. A protože se Fifty vždy držel trendů, má i čerstvá skladba náležitý dope-drive, jenž se momentálně těší v zámoří velké popularitě.
 
 
Chystaný piece je zajímavý už svým nápadem. V loňském roce odstartoval v zámoří televizní seriál "Power", jehož je Curtis výkonným producentem, a kde si sám zahrál jednu z vedlejších postav jménem Kanan. Žánrově patří seriál do složky drama a texty nového mixtapeu jsou psány právě z pohledu 50 Centova televizního alterega. Můžeme tedy předpokládat, že se interpret pokusí ve stopáži o sedmi (snad šťastných) položkách otisknout atmosféru, kterou znají diváci seriálu, pakliže se mezi ně počítáte.
 
Interpret dále pracuje na svém albu "Street King Immortal", jež se však zatím příliš velké pozornosti v hledáčku zahraničních magazínů netěší. Říká se, že štěstí zabíjí umělce. Jestli je Curtisovo výše zmíněné vyjádření "broken" upřímné, možná se mu podaří s novou nahrákou zabodovat.
 
Vydání mixtapu "50 Cent - The Kanan Tape" je ohlášeno na 10. prosince.
 
1. N***a
2. Body Bags
3. Too Rich For the Bitch
4. Tryna Fuck Me Over
5. I'm the Man
6. Burner On Me
7. On Everything
 
Zdroje: 2dopeboyz.com, hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná