RUKAHORE_SHOP_BANNER

50 Cent a Fat Joe na jednom tracku

Fat Joe se na konci loňského roku vrátil z tříměsíčního pobytu ve vězení. Tam měl čas na přemýšlení a psaní textů a právě po návratu zpoza mříží nahrál sloku pojmenovanou Free.

Tu od něj dostal DJ Kay Slay s tím, že s ní může naložit dle vlastního uvážení. A ten se rozhodl, že do beatu od StreetRunnera přidá sloku od 50 Centa a tak vzniklo Free Again. Nejde o první usmíření dvojice, která se několik let neměla moc v lásce. Předloni vystoupili společně na BET Hip-Hop Awards, kde vzpomínali na Chrise Lightyho a následně zakopali válečnou sekeru.

S kým ji 50 Cent ale nezakopal je dvojice bývalých parťáků The Game a Young Buck. S prvním z nich odmítl jakoukoliv spolupráci v budoucnu a ani Young Buck není pro návrat staré party. I on se koncem minulého roku dostal ven z vězení, kde strávil rok a půl a od té doby hudebně velmi aktivní. Většinou jsou to jen sloky do cizích beatů. Z nich stojí za zmínku ta do Fiftyho This Is Murder, Not Music, kterou s originálem spojil The Audible Doctor. No nestál by ten reunion za zkoušku?RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná