Kteří 3 rappeři v poslední době provětrali šuplíky Dje Premiera?

Hip hop nejsou kluci s klávesami, na které hrají dvěma prsty vlastní melodii, mluví o překročení hranice žánru a nazývají se muzikanty. Hip hop je Dj Premier a pokud vám tvrdí kluci v legínách něco jiného, berte je s rezervou velkou minimálně jako prsa zesnulé francouzské pornoherečky Lolo Ferrari.

V souvislosti s Preemem, o jehož přístupu již určitě na univerzitní půdě přednáší i 9th Wonder, se zastavíme u třech skladeb. Dvě produkoval sám, do třetí zavítal jako vítaná návštěva.
 
Pecka "Diabolical Sound", jež dává přednost na úkor jakýchkoliv inovací přísnému zvuku, je ukázkou z LP "Fightin Words", se kterým se 16. září pochlubí Diabolic. Protože ho branže  bere, budou u toho i zvučná jména Sean Price, Vinnie Paz nebo R.A. The Rugged Man.
 
O dva týdny později - přesněji 30. září - by se mělo narodit album "Greatest Story Never Told 3: The Troubled Times of Brian Carenard", pod kterým je podepsán Saigon a jeho nově založená značka Squid Ink Squad. S jednou polovinou Gang Starr nahrál svalovec Sai čtyři skladby, "NUNYA" je jednou z  nich.
 
Soulkastův track "Memento Mori" už náš oblíbený newyorský klasik z Year Round Records neprodukoval (učinil tak Frero Prod), nicméně píseň podpořil alespoň škrábáním a respekt k Francouzi ukázal také účastí ve videoklipu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná