Zverina, Shomi a Elpe míří do Prahy. Kde o víkendu můžeš slyšet SK rap?

Již tuto sobotu, 16. ledna se otevřou brány žižkovského klubu Fatal, který bude hostit nápor emcees a DJs nejen ze Slovenska. Jaké menu si pro vás promotéři připravily?

Kdo zažil alespoň jednu show dvojice Zverina a Shomi si určitě již teď dělá místo v kalendáři, protože ví o jakou kvalitu živého vystoupení se jedná. Jak Zverinu, tak Shomiho zocelili roky freestyle battlů a je to na jejich shows znát. Oba dva dávají do své show všechno. Většinou není nouze o improvizaci a občas dojde i na souboje v pití piva s publikem.
Shomi hodil vloni do placu několik singlů včetně vydařené Bernadetty a Zverky si proplouvá na svém korábu plném žen, vína a zpěvu. Trojku uzavírá mladý talent Elpe, který v 2015 vydával svoje první sólo album Kto to je. Recenzi přečti zde. Za gramcemi podpoří tuto sestavu DJ Aldo.

16. ledna se ve Fatalu nebude zjišťovat jen kdo je Elpe, nebo jestli Shomimu po Vánocích narostlo břicho, ale představí se i nejnovější přírustek do stáje ZNK, srbský rapper BYZO. Ten se věnuje kromě rapu a graffiti i mlácení do bicích v metalové kapele. Záda mu nebude krýt nikdo jiný, než DJ Ill Rick.

Kde?

Klub Fatal, Rokycanova 29, 130 00 Praha

Kdy?

16. ledna 2016, 21:00

Za kolik?

230,- do 21:00
280,- po 21:00

Line up:

19:00 - 21:00 DJs
21:00 - Trimmy Skunkee
22:00 - Byzo feat. iLL Rick !
23:00 - Elpe
00:00 - Zverky / Shomi, Dj Aldo

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná