Žižkovská noc: Snowgoons, Sean Strange, Vladimir 518, Lipo a nabitej line up jen za 150,-Kč!

Žižkovská noc 2014 – největší zimní indoor festival – 25 žižkovských klubů - víc než 150 kapel, interetů a DJs – to vše během jednoho šíleného dne za směšné vstupné Žižkovská noc se stala během pár ročníků největší zimní hudební událostí u nás a jako každý rok se i letos v 25 žižkovských klubech odehraje opravdu nabitý multižánrový program. 15. března máte možnost za neuvěřitelných 150,-Kč shlédnout víc než nabitý hudební a doprovodný program a druhým rokem tento festival nachystal výlučně jednu stage, která potěší především fanoušky hip hopu. Tomuto žánru bude patřit víc než luxusní industriální prostor na Nákladovém nádraží Žižkov a ještě luxusnější je vzhledem k výši vstupného program, který zde během sobotního dne a večera proběhne.

Nejzvučnějším jménem programu mezi zástupci české hip hopové scény, je vůdčí osobnost Bigg Boss labelu Vladimir 518, který samozřejmě naloží řádnou porci svých hitovek s Mikem Trafikem za zády. V rámci svého vystoupení představí tahoun legendárních PSH  i nováčka Bigg Boss smečky Refewa a je víc než jisté, že autoři hudby k nedávno uvedeného bijáku Vejška, naservírují publiku festivalu pořádnou porci osvědčených pecek.

Line up hip hopové stage není však obsazen jen zástupci CZ/SK scény. Dalším headlinerem je totiž šéf Snowgoons  a jeden z nerespektovanějších německých DJs – DJ Ilegal. Ten do Prahy přiveze show s new yorským raperem Seanem Strangem.  Producentské trio Snowgoons má v Čechách hromady  fans a těšit se můžete na všechny osvědčené melodie, které máte od této trojky rádi a pražské vystoupení německo/ amerického dua byste si určitě neměli nechat ujít…

Dalším silným jménem v line upu je člen BPM a liberecký rodák LIPO, který je jedním z mále těch, kterým se podařilo překročit stín hip hopového rybníčku a podařilo se mu svou hudbou oslovit širší publikum. Celý rok 2013 boural hitparády napříč republikou s několika hity ze svého debutového alba a v současnosti chystá své druhé sólo album. Na Žižkovské noci zahraje nezvykle s jedním nejrespektovanějších DJs a producentem u nás, s Djem Fattem z Ty Nikdy labelu a vokály mu pro tuto příležitost obstará zpěvačka Yanna.

Hip hopový program festivalu odstartuje již v 14:00, kdy dění na Nákladovém nádraží zahájí workshopy a panelové diskuze. Na pódiu se od odpoledních hodin vystřídají pražské kapely Sounday, Monitor, United Primitives, Freestyle Mondays MCs a Djs crew připravila speciálně pro tuto příležitost showcase s živou kapelou a kromě freestyle rap show se u mikrofonu objeví speciální hosté jako Martin Svátek, Flowe, Strana Východná (SK), Dryll (CZ/SK), Austy, K.O.ntyFebiem, Neznámá Identita.sk a další .

Žižkovskou krev a zároveň mladé talenty bude na tomto mejdanu reprezentovat žižkovská formace UGC (United Gipsy Crew). Žižkovské trio nemá ještě ani zaschlý inkoust na svých občankách a s mladickou vášní nabízí tihle kluci svůj pohled na svět a daří se jim oslovovat čím dál tím více fanoušků. UGC je předpovídána pěkná budoucnost a vy máte jedinou příležitost 15. března osobně zjistit, zda tato kapela bude následovat Kontrafakt v jeho šlépějích…

Ve večerních hodinách na stage nastoupí jeden z nejlepších českých freestyle raperů ElKa. Ten letos vydal a následně hned vyprodal první výlis svého alba Apokalypsa. Na Žižkovské noci si ElKa střihne živě se Seanem Strangem společnou skladbu Nebreč a právě zde se bude k tomuto singlu natáčet i videoklip, takže máte jedinečnou příležitost se v něm objevit osobně. Jak? Stačí jen dorazit na tuto akci a zaujmout dobrou pozici před pódiem…

Žižkovská noc pravda letos přichystala hip hopovým fanouškům exklusivní zážitek a hodně nabitý program, ve kterém se dále objeví třeba člen legendárních Chaozzz DJ BA2S nebo DJ Scarface z Roccaflex crew.  Podrobnosti můžete sledovat na facebook eventu ZDE. Vstupenky budou k zakoupení přímo na místě konání a doporučeno je dorazit na místo určení včas, neboť kapacita zajímavého prostoru, kde se hip hopový program odehraje, je omezena!

Za sto padesát kaček si pořídíte vstupenku platnou do všech klubů, kde se Žižkovská noc koná, což je určitě víc než přátelská cena za nabitý den plný muziky. Kromě hip hopového programu na Nákladovém nádraží Žižkov vám festival naservíruje v sobotu 15.3.  jména jako Sunshine, Xavier Baumaxa, Skywalker, Hentai Corporation, Prague Conspiracy a mnoho mnoho dalších!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná