Zatím jsem jen ten, co se stále učí, uvádí Jay Diesel

Na dveře nám klepe další mejdan z produkce Mej Dej. Po zcela narvaných koncertech Ektora s Restem a Prago se živou kapelou společně v Buena Vistě vystoupí autoři hitu "Rolovací" – Tafrob a Jay Diesel. Kromě Tafa s Jayem se poprvé objeví v Plzni brněnští Morelokatr. Ti mají na svém kontě EP, několik klipů a spolupráci s Wichem, který rozhodně své beaty nedá každému. Plzeň bude také svědkem mocného freestyle battlu o věci za 10 000,-. do kterého jsou pozvaná současná největší jména. Aby toho nebylo málo, můžeš se těšit na mocnou DJskou show na tři gramofony. Dorazí totiž DJská crew 1210 Symphony. Hiphop má prostě svátek 25. května v Buena Vistě. Předprodej ve Snowbitchy a nebo přes Ticketstream...

Mini interview s Jay Dieselem:

Nedávno jste vystupovali s Tafrobem a Spiritem v Londýně, jaké to bylo?

Londýn je krásný multikulturní město, byli jsme tam pouze dva dny, něco nachodili, mrkli po nějakých stěžejních místech a hlavně dali koncert pro CZ/SK fans.Klub byl vyprodanej, lidi se bavili a když osud dá třeba se tam ještě vrátíme, dokonce přiletělo kvůli koncertu i pár fans z Východních Čech což je naprostej úlet, tímto je zdravím!

Evidentně si s Tafrobem sedíte, nechystáte komplet album spolu?

S Tafem se známe v podstatě od začátku, vždycky jsme k sobě měli blízko, máme spolu nejvíc feats, teď Ep a třeba dáme i album, necháme tomu volnej průběh a uvidíme co se časem vyklube!Co vlastně momentálně dělá Jay Diesel a na čem pracuje?

Dizzy teď momentálně nažívá a zbírá další postřehy a zkušenosti, který pak sepíše do dalších tracků a udělá pro fans třetí řadovou desku. Jinak žiju normální život obyčeného smrtelníka, pracuju, bavím se, hraju tenis a čtu knížky. V neposlední řadě sledujte Ep Tafrob a Jay, které právě teď vychází v edici s trikem rolovací.

Nemáš pocit, že u nás celkově opadl zájem o hiphop? Nebo jsi optimista?

Tak dalo se čekat,že boom odejde a pak se ukážou pravý tváře, pokud to bereš coby trend tak jseš teď znechucenej, pokud je to součást tvojí osobnosti a děláš to pro zábavu tak to ani neřešíš, pro mě je to především zábava a je jedno jestli je zrovna boom, nebo zájem o hiphop stagnuje, je to jako se vším, nahoru a dolu, pak zas nahoru a pak zas..., pokud je člověk pravej fanoušek zůstává tomu věrnej, ty ostatní si na to jen hráli a pozovali protože jsou ovečky a nechtěli o něco přijít, klasika!

Máš ještě jako rapper před sebou nějaké sny? Čeho bys ještě rád dosáhl?

Pořád mám určitý sny, cíle a vize, jinak to ani nejde, pokud člověk přestane snít umírá tím jeho kreativita, vyschne jeho dravost a zabředne do každodenního stereotypu, na to seru. Dokud mě to bude bavit, budu makat. Dosáhl bych rád spokojenosti se svojí tvorbou, zatím jsem jen ten, co se stále učí, nepovažuju se za pana skvělýho, stále mám na čem pracovat, stále je možnost kam to posouvat, takže asi tak.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná