RUKAHORE_SHOP_BANNER

Zachy v březnu křtí svůj debut. Co nabízí pestrý a bohatý večer?

Pražský rapper Zachy, který svou desku avizoval již v minulém roce, konečně své dílo dokončil a chystá se vám ho v březnu představit prostřednictvím akce, kterou si sám režíruje. Křest alba „Vyber si“ proběhne 13. března v nově zrekonstruovaném kulturním centru v Praze-Řepy. Co pro vás připravil na večer plný muziky rozličných žánrů, která utichne až s ranním světlem?

Pražský rapper Zachy, který svou desku avizoval již v minulém roce, konečně své dílo dokončil a chystá se vám ho v březnu představit prostřednictvím akce, kterou si sám režíruje. Křest alba „Vyber si“ proběhne 13. března v nově zrekonstruovaném kulturním centru v Praze-Řepy. Co pro vás připravil na večer plný muziky rozličných žánrů, která utichne až s ranním světlem?

Z východních Čech dorazí do matičky stověžaté Austy, dále se představí pražský freestyler Riko, skupina Non Limit, Kofuno a nebo nadaná zpěvačka Witty. Až dva dny před akcí navíc Zachy zveřejní jméno speciálního hosta, který bude znám většině českého publika a jedná se skutečně o lákavou jednohubku. Celý večer bude v režii hned několika různých DJ´s, kteří vás zasvětí do žánrů jako hip-hop, reggae, funky, house nebo DNB. Velké zpestření bude také v podobě živých bicí a dalších hudebních nástrojů. Hlavními sponzory je Kulturní centrum Průhon, dále pak Poison Apple nebo DNB Fever či Bbarak.,

Údálost na Facebooku naleznete ZDE!

ZACHY ARTS / KŘEST ALBA + Special guest [13.3.2015]

LIVE: ZACHY ARTS; NON LIMIT; AUSTY; KOFUNO; WITTY; RIKO

DJ´s: OZONE; ESKA; CRESPO; WATRA; PRET; NEXXX; PAASHA; 

S / KŘEST ALBA + Special guest [13.3.2015]

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná