RUKAHORE_SHOP_BANNER

Z jakého důvodu studují Monkey Business repertoár PSH?

Pro jedny je společné koncertní turné Monkey Business a PSH spojením nečekaným, pro druhé logickým. Když totiž Matěj Ruppert na jednom festivalu "vpadl" na koncert Prago Union a pokoušel se notovat refrén a Roman Holý o pár metrů dál vířil své největší zvonáče na světě do rytmu stejné kapely, rap mít v oblibě jednoduše musí. Nehledě na kapelu J.A.R., jíž udává rytmus druhý jmenovaný...

Pro obě party to bude odpovědnost i výzva zároveň: "Nejedná se pouze o společnou tour dvou spřízněných kapel, ale o skutečné propojení a hudební splynutí dvou známých subjektů. Dvě slavné skupiny v jedné show. Monkey Business totiž v současné době pracují na nastudování materiálu PSH a v plánu je jeden dlouhý, kompaktní a až dvě hodiny trvající živáč, na němž se budou navzájem prolínat repertoáry obou seskupení," píše se v prohlášení značky Bigg Boss.
 
Profesně už na sebe jednotliví aktéři v minulosti narazili nejednou - ať už na "20ers", kde měli Ruppert a 518 věc "Všechno co je fajn se smí", "Orikouli", na níž stejný zpěvák nahrál ve skladbě "Hvězdná star" jeden z nejlepších refrénů roku, nebo na "Epilogu", na který zavítali členové Monkey Business do více songů. Plánovaná šňůra počítá v průběhu března, dubna a května s 10 zastávkami a jelikož se nepropojí jenom vystupující, ale i fanouškovské základny, výzva "Udělejte bordel" se bude na drahé milovníky hudby aplikovat výhradně ve větších sálech.
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná