RUKAHORE_SHOP_BANNER

Yzomandiasovo město v době filmového festivalu navštíví i Radikal, Mc Gey, Maniak, WWW či PSH

Rýsuje se nám první officiální multižánrový pop-up klub v rámci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary 2018. Klub Kaiser 53 otevře své dveře po sedm nocí během KVIFF v budově historických Lázní 1, oblíbené afterparty destinace návštěvníků.

Za klubem Kaiser 53 stojí pravidelný účastník festivalu Vladimir 518, který s pomocí labelu Bigg Boss připravil projekt představující to nejlepší z podhoubí současné domácí hudební scény.

"Celý koncept i program jednotlivých večerů je sestaven tak, aby se návštěvníci po dni plném filmových zážitků mohli potkat v klubovém prostředí, poslechnout si kvalitní hudbu či zajít na netradičně pojatou party," uvedl Stefan Motika z produkce Bigg Boss, který celý projekt společně se členem PSH připravuje.

Zároveň dodává, že kromě zmíněných headlinerů jednotlivých večerů, které budou každý den startovat od 22:00, se o zábavu návštěvníků budou starat také osvědčení DJs jako jsou například Robot, Jorgos, Vegy, Orion, Trafik, Nerz či Double J.

Lázně budou každý večer vypadat jinak, a to nejen díky programu, ale i díky jejich atmosféře, kterou budou ladit přední domácí  VJs. Pro návštěvníky festivalu je navíc večer strávený v klubu Kaiser 53 poslední šance, kdy je možné Lázně 1 zažít v jejich původní podobě před plánovanou rekonstrukcí.

Program Kaiser 53:

1/7         PSH, Maniak, MC Gey, Black Angelika / DJs – Double J.,Trafik, Orion

2/7         RADIKAL  – The Atavists, Lazer Viking, FVTVRE, WWW / DJs – Vegy, Nerz

3/7         J.A.R. / DJs - Jorgos, Robot

4/7         Monkey Business – CarTec (Invites Only) 

5/7         Addict!

6/7         Lumiere, Lucas Hulan, Loutka, Bidlo

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná