Yarah Bravo přiveze do Prahy novou desku. Už za pár hodin!

Jedna z nejcharismatějších female mcs na světě Yarah Bravo odehraje už za pár hodin svůj další koncert v Praze. Středa 21.5. je tím dnem a Yarah přiveze i své zbrusunové EP s názvem Love Is The Movement. To si budete moci na akci v Cross clubu koupit i na vinylu.

Desku Yarah natočila ve Vídni, kde jí partička Duzz Down San poskytla prostor ve svém studiu. Na desce se produkčně podílelo duo Jukebox Champions, Trommel Tobi, Dj Buzz ale samozřejmě také její dlouholetý kolega Dj Vadim. 

 

Před středečním koncertem Yarah vystoupí další dve dámy, a to skvělá Ashley Abrman aka Hash Es Man, slovenská rapperka a zpěvačka z partičky The High Corporation a také zpěvačka Annamaria D'Almeida, která měla tu čest si s Yarah Bravo zazpívat na poslední živé desce Android Asteroid. Svou show Vás potěší také Oliver Lowe & Friends, kteří jsou v Crossu jako doma. Po skončení koncertů si veme taneční parket do parády resident Dj Telka. 

 

Na dolní stage proběhne Noc šampiónů, kterou budou mít pod taktovkou čeští DMC šampióni - chomutovský Dj Mike One a Trouble Team (Dj Flux a Dj Friky). Pokud tě zajímá něco navíc, navštiv jejich FB event.

Line up:  

21:30 - 22:00 Hash Es Man, Annamaria D'Almeida

22:00 - 22:45 Oliver Lowe & Friends

22:45 - 23:45 Yarah Bravo 

23:45 - 04:00 Dj Telka

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná