RUKAHORE_SHOP_BANNER

Wich, Rytmus a Vladimir 518 hosty chorvatského festivalu Fresh Island 2015!

S velkou pompou ohlašoval DJ Wich v minulém roce svojí účast na monumentálním evropském hiphopovém eventu Fresh Island, konajícím se na plážích Chorvatska. Zejména díky natřískanému line upu se nebylo čemu divit - vetřít se do tak noblesní společnosti je poctou i pro jednoho z nejlepších evropských DJs. A vzhledem k tomu, že se na Fresh Islandu 2015 objeví znovu, můžete se zkusit vsadit, jestli opět pošle foto zdravici z moře prostřednictvím sociálních sítí.

 
Wich není ovšem jediným reprezentantem zkratky CZ, který do chorvatské Novalji dorazí. Společně s ním se na plážová pódia podívá i leader pražského labelu Bigg Boss Vladimir 518. Slovenskou vlajku pak reprezentuje Rytmus. Uvidíme, kolik šancí dá organizační tým festivalu české potažmo slovenské scéně v příštích letech.
 
Samozřejmě. Vladimir 518 a DJ Wich jsou sice veteráni, ale stačili by sami o sobě na akci, kterou jsem si dovolil v perexu nazvat "monumentální"? To asi ne. Chorvatský Fresh Island 2015 uvítá i nejvýraznější interprety zámořské scény jako Danny Brown, Pushu T, Evidence a mnoho mnoho dalších a to již mezi 15. - 17. červencem.
 
Pokud tedy vaše letošní dovolená povede po chorvatských plážích, zkuste se trochu porozhlédnout, jestli někde neuvidíte Máňu lebedícího si v nafukovacím člunu nebo Actiona Bronsona zabraného do plážového grilování. Mohli byste záhy zjistit, že jste se ocitli uprostřed jednoho z největších evropských hiphopových bordelů posledních let, což bychom nezasvěcenému navštěvníkovi skutečně (ne)přáli.
 
 

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná