Vocal Contest: Ukaž se, udělej pecku na beat od DJe Fattea a vyhraj 2 dny ve studiu

Nabitý kulturní večer, který proběhne v krásném divadelním prostoru na Vinohradech se blíží! Spousty skvělých kapel, dj´s a soutěž o báječné ceny VOCAL CONTEST na vás už čeká! Vocal Contest je unikátní a originální soutěž vašich hlasových dovedností ( zpěv, rap, dabing atd. ), které nejen nám, ale i fandícímu publiku můžete předvést dne 25.5. přímo na pódiu velkého a krásného divadelního klubu ILUSION, který se nachází na pražských Vinohradech, kde kromě vás vystoupí i skvělé kapely a dj´s. Zájemci se mohou přihlásit a posílat nám své registrace se svou reprezentativní fotografií a ukázkou hlasových dovedností.( http://www.beatlifelabel.cz/vocal-contest/ ) Ten, kdo se nám bude líbit, tak tomu vytvoříme profil na webové stránce BEATLIFE LABEL v sekci VOCAL CONTEST, zašleme mu instrumentální soutěžní skladbu od producenta, který si říká DJ FATTE a postoupí tak do divadelního klubu, kde své hlasové schopnosti ( tzv. your skills ) ukážete přímo na pódiu na připravený hudební podklad. Komu porota udělí nejvíce bodů, získá kromě věcných cen ( oblečení od Queens Shopu, Beatlife Labelu, Paintballgame.cz, klubu Chapeau Rouge a další věcné ceny atd.) tu nejdůležitější a nejhodnotnější hlavní výhru.

Hlavní výhra:

Vítěz Vocal Contestu kromě věcných cen vyhrává dvě celodenní návštěvy profesionálního nahrávacího studia BEATLIFEkde podstoupí kompletní nahrávací proces a proces přípravy songu na recording, na postprodukční úpravy ( mix, mastering ) a na přípravy a prezentaci na živém vystupování. Návštěvy budou také obsahovat hudební konzultace, úvod do Music Production atd. Výherce soutěže Vocal Contest si projde celkovým procesem přípravy a výroby hudebního díla včetně samotné propagace. Celé dílo se zahraje na rádiu Spin, kde bude mít vítěz rozhovor.

Registrace:
Zájemci se mohou registrovat na www.beatlifelabel.cz a komu přijde  zpráva se soutěžním instrumentálem ( DJ FATTE ), tak se může  začít připravovat na  Vocal Contest, který proběhne dne 25.5. v divadelním klubu ILUSION na pražských Vinohradech. 

Pravidla:

Pokud budete vybráni, vaše kreativita nemá žádné meze ani hranice. Jak využijete svůj hlas na soutěžní podklad, o který se postaral DJ FATTE je čistě na vás. Zájemce je povinen se registrovat a vyplnit správné údaje a zaslat nám jednu reprezentativní fotografii a ukázku svých hlasových schopností. Pro hlasové schopnosti nám stačí zaslat jakýkoliv audio/video záznam z telefonu například uploadlý na vaše kanály youtube nebo nám stačí formát mp3, který jste nahráli do svého PC na levný mikrofon. Dne 24.5. se uzavírají registrace a bude zveřejněn přesný harmonogram akce VOCAL CONTEST. Porota bude hodnotit několik prvků vašeho přednesu jako je barba hlasu, flow, frázování, textový obsah, styl, přednes, srozumitelnost, dýchání atd. Vyhlášení vítěze proběhne na místě dne 25.5., kde mu předáme věcné ceny a domluví se individuální harmonogram ohledně hudebního procesu v profesionálním BEATLIFE studiu. 

Citace zakladatele projektu BEATLIFE LABEL Jonáše Pelikána: ,,Praxi na ulici neseberete a ani nenajdete, ale zkušenosti, které jsem se za svůj hudební život nasbíral, budu moci s klidným svědomím předat někomu z vás“

KAPELY které vystoupí :

BEATLIFE LABEL with MONDAY BLOODY LIVE BAND ( OEREO, Ragga Brigade a další )
STRANA VÝCHODNÁ - Křest nového alba ( SK )
HIT M & MOSES - Dirty Mixtape show ( CZ/CANADA )
FREESTYLE MONDAYS CREW
DRILL ( CZ/SK )

DJ´S
WATRA
RESUMÉ (SK )
ZAGASHI ( CZ )

Facebook event: https://www.facebook.com/events/499210683461014/?fref=ts

Info o soutěži:

http://www.beatlifelabel.cz/vocal-contest/

Držíme vám palce ! Dva dny nahrávání zdarma nejsou nikdy k zahození....

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná