Vidět DJe Wiche v Praze za gramofony je celkem vzácnost. Jaké noci se stal rezidentem?

Tuzemská metropole, která podle PSH "není jenom most a hrad", se dočkala další pravidelné klubové noci, která startuje den po oslavě deseti let FX Bounce. První vydání Turn Up! napíše svou premiérovou kapitolu již v pátek 11. září a proběhne ve smíchovském Uhelna Clubu.

Turn Up Nite vás vtáhne do rytmů RnB, latina, hiphopu a všech moderních urban žánrů a najdete na ní jen ty nejzkušenější a nejlepší deejays, kteří dobře vědí, co si parket  žádá.
 
Vidět DJe Wiche v Praze za gramofony je celkem vzácnost, v Uhelně se na něj můžete těšit každý měsíc!
 
Abdul 52 je česká hiphopová legenda, jež si za mixpultem ráda ujíždí na prosluněné latino hudbě s tím nejvíc sexy feelingem.
 
DJ Noir patří k nejzkušenějším hiphop party DJs u nás a J-Ro (neplést s rapperem z Tha Alkaholiks) je "na stará kolena" vycházející hvězdou, která kombinuje moderní urban žánry jako jsou trap, twerk apod.
 
Nová barevná noc "Turn Up Nite" vám přinese skvělou hudbu, sympatické a pohotové barmany, kvalitní zvuk a maximální pohodlí. Nejnáročnější se mohou uchýlit do VIP lounge, kde budou čekat luxusní dobroty a absolutní soukromí. Dámy mají vždy vstup zdarma.
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná