RUKAHORE_SHOP_BANNER

Veteráni Indy & Wich budou vyučovat studenty z historie

Snad moc nepřestřelíme, když prohlásíme, že v posledních letech by se daly koncerty skupiny Indy & Wich spočítat na prstech jedné ruky. Protože má však dotyčná pražská značka, do níž samozřejmě patří i La4 Boy, pořád zvuk, výjimky existují a jedna taková proběhne na letošním ročníku Největší vysokoškolské párty, jež se bude konat dne 19. listopadu v ostravské Bonver Aréně, což je bývalá hala Tatran.

Pokud obýváte stejné město jako student pouliční ekonomické Sergei Barracuda a budete si chtít poslechnout fláky typu "My tři", "Hádej kdo", "Z tvojí 1/4", "Mánie" nebo třeba "Denně" v živém podání, víte co máte dělat...
 
"Našim cílem je jednak "ostravský studentský svět" shromáždit na jednom místě, aby to bylo přínosné, jak pro již studující studenty, tak vzhledem k seznamovacímu efektu nově příchozích studentů. Tedy suma sumárum vytvořit jistou tradici a zařadit se tak bok po boku vedle ostatních studentských měst v České republice," vzkazují pořadatelé, kteří mimochodem vytáhnou v prosinci z rukávu tři špinavá jména z Piešťan, ale nepředbíhejme.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná