RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vesmír je hluboký, ale Super Crooo plánují jen dvě výpravy. Je možnost být součástí posádky?

Intergalaktičtí piráti se vrací ke slovu. Naše redakce je měla možnost spatřit již na začátku léta v Bratislavě na festivalu Hip Hop Žije, ale oni jsou ti, které musíš prožít v klubu. Musí to dunět, musí to znít, je nutné naslouchat a opakovat texty, které již před deseti lety nasíraly veřejnost. Nyní máš možnost. Super Crooo hned dvojitě útočí na pražský klub Storm.

Kde jinde také prožít návrat, než v Praze. Matička stověžatá je místo, které se neodmítá a publikum je vděčné, když může spatřit legendy. James Cole a Hugo Toxxx se vrací na místo činu. Již v pátek 6. října odpálí svůj repertoár v klubu Storm. Akce beznadějně vyprodaná, ale když je zájem, proč nedat koncerty dva.

Dobrou zprávou je možnost si jejich show nenechat ujít. První kontakt s lačným davem je už přesně narýsován, a pokud nemáš lupeny, tak máš prostě smůlu. Je tu ale i druhý termín, konkrétně 21. října, kdy se bude vše opakovat. Pár míst je ještě volných, ale není jich moc. Pokud si tento zážitek nechceš nechat ujít, měl bys reagovat rychle a poslední vlezy si obstarat. Dostane se ti tak možnosti okusit rapové peklo roku 2017.

FB událost

Austy - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná