Velké finále Raw Art Wrestlingu bude hostit nákladní loď. Kdy to tento týden zažijete?

Ve čtvrtek 17.9. od 20:00 proběhne na lodi Cargo Gallery v Praze poslední kolo druhého ročníku soutěže v analogovém kreslení Raw Art Wrestlingu. Akci pořádá studio DRAWetc. ve spolupráci s Footshopem a redakce bbarak.cz na ní srdečně zve také Vás.

FB událost najdete ZDE.

RAWje živá ilustrátorská show, která má digitální a analogovou část. U digitální se používá technika, analogová platforma se odehrává pomocí barev, tužek, sprejů a pláten, kdy si každý ilustrátor může vybrat svoji oblíbenou techniku i styl. O výsledném pořadírozhodují hlasy odborné poroty a hlas publika. Téma vybírá porota na místě a je vyhlášeno vždy těsně před začátkem bitvy. Během večera vás mimojiné zabaví dabingová soutěž Dabingbang a o hudební produkci se postarají yupisashi dj’s.

Výherce 2. ročníku obdrží poukaz na týdenní surfařský zájezd do Francie. Také se stane autorem vlastní designové kolekce bot od Footshopu, který je partnerem eventu a na akci bude mít vlastní tvůrčí zónu. V té si budete moci nadesignovat boty a tašky pod supervizí  mladých umělců nebo si vyfotit boty ve speciálním fotostudiu nebo konzultovat své výtvory s oblíbenými fashion blogery. Footshop do budoucna připravuje i vlastní řadu tenisek, na kterou se můžou těšit všichni milovníci kreativity.

Podívejte se na VIDEO a fotky z minulého kola a doražte ve čtvrtek do Cargo Gallery!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná