Vec, Smack, Prago...High Jump bude letos hlavně o našem žánru

Akce Desperados High Jump, která se letos po šestnácté uskuteční v lomu v Hřiměždicích nedaleko Příbramy, nabídne zajímavý hudební program. High Jump je naplánován na termín od 31.7. do 1.8. 2015. Jeho hlavní část bude žánrově zaměřená na hip hop. Kromě skoků do vody z extrémní výšky v podání těch nejlepších skokanů světa, si tedy návštěvníci užijí i koncerty v podání osvědčených jmen česko slovenské hip hopové scény.

Celkem budou v areálu hříměždického lomu umístěny dvě podia. Kromě ostatních interpretů vystoupí čestí matadoři Prago Union společně s kapelou Champion Sound. Ze Slovenska přijede s live vystoupením legenda tamní i naší scény a základní kámen legendárních Trosek Vec. Českou odpověď na ostrovní styly pak bude reprezentovat Smack.

Kromě hudby, koupačky, holek v bikinách, spousty jidla a pití je připraven rozsáhlý doprovodný program. Svou show na připravených překážkách rozjede mistr světa ve freestyle motokrosu a vítěz prestižních X-Games Libor Podmol. Společně s ním bude nad hlavami návštěvníků létat jeho parťák Martin Koreň. Neméně zajímavé bude také vystoupení borců ovládajících flyboard.

Vstupenky na Desperados High Jump lze do konce června zakoupit za zvýhodněnou cenu 640,-Kč v síti Ticketstream.

DESPERADOS HIGH JUMP - 31.7. - 1.8.2015 - LOM HŘIMĚŽDICE

Kompletní informace o akci naleznete na www.highjump.cz.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná