Ve čtvrtek vynahradí SpaceGhostPurrp zrušený květnový koncert

SpaceGhostPurrp a Yung Simmie z Raider Klanu se měli českému publiku představit v květnu. Kvůli problémům s pracovním povolením se nakonec muselo zrušit celé tour. Už tehdy bylo oznámeno, že je možná náhrada termínu v říjnu. Tak se i stane tento čtvrtek 16. října díky společnostem A.M. 180 Collective a Goldmine.

Od úspěšného debutu Mysterious Phonk: The Chronicles Of SoaceGhostPurrp uběhly dva roky. Za tu dobu toho floridský rodák stihl vážně dost od vystupování po celém světě, spolupráce s Wiz Khalifem a dalších velkých jmen až po četné mixtapy a kompliace. Ani jemu se nevyhnula změna jména. V poslední době se často prezentuje jako Purrp.

Na Simmieho mě upozornil jeden kámoš. Delší dobu jsem odolával v očekávání, že půjde o dalšího z mnoha. Myslet si to však byla chyba. Yung Simmie má v sobě talent i potenciál. Jeho dosavadní tvorba dostává dobrou odezvu, stejně jako letošní Shut Up & Vibe 2

Ostatně o kvalitách obou umělců se můžete přesvědčit sami 16. října v pražském klubu Rock Café. My vám přinášíme soutěž, v níž jeden z vás získá dvě vstupenky na čtvrteční akci. Stačí odpovědět na otázku: S jakou hardcore kapelou z Odd Future Records jel SpaceGhostPurrp v roce 2012 tour? Odpovědi s celým jménem posílejte na email marek@roadsound.co.uk do 15. října 20:00. Vítěz bude ohlášen zde v článku, na našich FB stránkách a také bude kontaktován emailem. 

Vítěz: Jakub Zeman

Vstupenky seženete ZDE za 350,-Kč a více informací najdete na FB pozvánce.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná