V srpnu zažije Praha hiphopový svátek - poprvé do ní míří The Legendary Roots

Známý pražský rapový seriál Boombox se po delší odmlce vrací s bombou v podobě kapely, která už léta udává směr v hip hopu. The Roots se představí podruhé v České republice a poprvé v Praze už 6. srpna od 21:00 v Lucerna Music Baru.

Pokud jde o škatulky, spadá renomovaná filadelfská značka The Fifth Dynasty kamsi pod značku „hip hop/neo soul“. Protože jsou jim škatulky těsné, často a rádi překračují hranice různých žánrů, včetně jazzu, funku, rocku a mnoha dalších. 
 
 
Kapela původem z Filadelfie se na hudební scéně pohybuje už od roku 1987. Tehdy byli její členové přehlíženi spíše jako outsideři, avšak postupně pečlivě vybudovali pověst The Roots až do dnešních takřka nebeských hiphopových výšin. Jejich zatím poslední album, Undun (2011, Def Jam Records) právě otřásá hitparádami a představuje The Roots společně s dalšími umělci, jako jsou Big K.R.I.T., Dice Raw nebo P.O.R.N. Jejich skladby bývají vždy politicky uvědomělé a rozebírají násilí, zločin, chudobu, zbraně a drogy a snad i optimističtější výhledy na lepší zítřky.
 
Black Thought, ?uestlove a spol. v minulosti spolupracovali s mnoha oslavovanými jmény hudebního průmyslu, jako jsou například Erykah Badu, Jill Scott, Mos Def, Saigon, John Legend, Al Green, Joshua Redman, Shakira, Jennifer Hudson a spoustou dalších.
 
Vstupenky budou v prodeji od úterý 29.5. v sítích Ticketpro a online na Ticketpro.cz. Cena lístků (vč. DPH) je 620.- Kč 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

UIP
  • UIP
  • 21.54 dne 31.05.2012

Díky!!!!!!! Lístky už jsou doma! Nemůžu se dočkat!

Transmit
  • Transmit
  • 10.08 dne 31.05.2012

KU*VA JO!! to se ani jinak napsat nedá..

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná