Už za několik dní se v Praze zastaví Alicia Keys a s ní i Miguel

Pro čtrnáctinásobnou držitelku ceny Grammy, která kromě hudby fušuje lehce i do filmu, módy, marketingu, psaní a charity a do toho se stará o rodinu, to bude po pěti letech druhý koncert v našem hlavní městě. Uskuteční se 12. června v O2 Areně pod vedením Live Nation a ani v Praze nebude chybět její host na americko-evropském turné Set the World on Fire.

Zpěvačka je nadšena z toho, že ji může doprovázet právě tento zpěvák, který se do paměti posluchačů poprvé zapsal před třemi roky singlem All I Want Is You s J. Colem ze stejnojmenného alba. Větší humbuk pak minulý rok způsobilo druhé album Kaleidoscope Dream, které si kritici pochvalovali a postupně se jej prodalo i pěkné množství. Na něm měla malý autorský podíl i Alicia Keys a singl Adorn Miguelovi přinesl první cenu Grammy. V počtu ocenění má co dohánět, ale i tak patří v současné generaci zpěváků k těm výraznějším. Pomohl na novém singlu J. Colea a i taková Mariah Carey si jej pozvala na připravované album a výsledkem je song Beautiful.

Poslední album Alicie s názvem Girl on Fire možná v recenzích neuspělo jako její předchozí desky nebo ta od Miguela, ale důležitější je, jak se líbí fanouškům a těm se líbí. Jsou na něm jak popovější New Day nebo Girl on Fire, tak pro Aliciu typičtější polohy v duetu s Maxwellem Fire We Make či Not Even the King. Od jejího minulého koncertu v Praze stihla změnit účes a vydat dvě alba, takže ti, co na ni půjdou podruhé, uslyší novinky z Girl on Fire i předchozího The Element of Freedom a zopakují si i klasiky typu Fallin', A Woman's Worth, Karma nebo No One.

Kapacita je omezená a pokud se nemůžete rozhodnout, jestli na tohle moderní soulové duo jít, tak si pospěšte. Zbývají vám necelé dva týdny a několik míst v hale. Dostupné jsou ještě vstupenky za 1390 nebo 1090 Kč. Nákup můžete uskutečnit zde. A přiložený song Tears Always Win je nejnovějším singlem, který bude v rádiích reprezentovat album Girl on Fire.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná