Už v říjnu vtrhne do Prahy nejobávanější gang, Marpo je totiž 10 let ve hře!

Chceš zažít párty jako kráva, po který ti ještě týden bude hučet v hlavě? Pak si nesmíš nechat ujít Marpo & Troublegang - 10 let ve hře!

Pokud k nějakému jménu patří přívlastky "nej", pak mi automaticky naskakuje jméno Marpo. Jako první "nej" bych označil comeback, kterým všem, stejně jako mně, Marpo doslova vyrazil dech. Málo kdo čekal, že by se ještě mohl na naší scénu vrátit, a jestli při odchodu dveře tiše přivřel, teď je s plnou parádou rozkopává. Jak pravil klasik "Já se vrátím.", akorát s Marpem nepřišel ani tak zákon, jako Troublegang a uragán v podobě alba R!OT, co by dalšího "nej". Songy jako Emma nebo Tak kdo si dneska už umí zpaměti zabroukat kde kdo. Jenže Marpo je prostě hladovej žralok a naštěstí se nespokojí s průměrem, takže pro nás chystá 23. 10. 2014, jak sám říká, velkolepou show, jakou česká ani slovenská scéna ještě nezažily. 

Kromě super-b show má akce i další význam, a tím je křest alba Best of, které vyjde přesně rok od vydání velmi úspěšného alba R!OT.

Na místě se pak můžeme těšit na hity jako Tak kdo, Nech to běžet nebo Jsem.

Event propukne právě v pražském klubu SaSaZu, kam nás Marpo a celý Troublegang lákají na věci u nás dosud nevídané, jako třeba 3D pódia, pro držitele VIP lupenu meet & greet před koncertem s celým týmem, speciální merch a backstage pass. Sám Marpo pak o akci říká: "Myslim, že uděláme nejlepší klubovej koncert nejen v rapu. Lidi co to viděli a jsou z branže, tvrdí, že jsme se zbláznili. Je to zahraniční produkce! Těšte se na peklo !!!" A musím uznat, já se po čertech těším!  

Marpo official FB: https://www.facebook.com/mcmarpo 
FB události: https://www.facebook.com/events/668965673184605/?fref=ts 
Předprodej vstupenek: http://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=132684

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná