RUKAHORE_SHOP_BANNER

United Islands okořeňují Dj Shadow, Dj Maztah či Modré Hory

Osm venkovních scén, dvanáct pražských klubů, kde vystoupení přes 150 interpretů různých žánrů ve třech dnech. Velkolepý program již jedenáctého ročníku mezinárodního hudebního festivalu United Islands of Prague 2014, který probíhá mezi 19. – 21. červnem, se letos vrací do centra Prahy a nezapomíná přizvat ani koně z hiphopových stájí.

Multižánrový záběr všech kapel, zasahující od rocku, přes jazz, electro, indie, až po okrajové styly, nabízí posluchačům jedinečnou možnost navštívit více než 150 originálních vystoupení, která jsou i letos obohacena bohatým doprovodným programem. Z hiphopových umělců se letos na prknech festivalu objeví zejména legendární kalifornský DJ Shadow, ale například také Modré Hory, Dj Maztah či Forbidden Fruit.

Z doprovodného programu může rapového fanouška zaujmout například Street art workshop nebo dílna taneční školy Elements crew. Zpoplatněná část festivalu proběhne v Kinského zahradě, kam stojí vstupenka v síti Ticketstream 250 kč. Druhá akce, na kterou potřebujete vstupenku, je závěrečná afterparty 21. června v MeetFactory, kterou bude mít pod taktovkou právě DJ Shadow. Jinak je festival pro návštěvníky zdarma.

A protože pojetí festivalu United Islands of Prague 2014 je skutečně rozsáhlé, doporučujeme vám sledovat program na oficiálních stránkách, který vám lépe napoví, kde a v jakou hodinu být.

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná