U Kolína se nepotkali jen medvědi, ale potkají se tam i Afu-ra s Dekretem a Kyslahem

Když vydával Afu-Ra před necelými čtrnácti lety své debutové album "Body of the Life Force", měl nakročeno k velké kariéře. Nebylo se ani čemu divit, protože se mu na desku podařilo dostat spoustu velkých zvířat včetně Dje Muggse, True Mastera, Da Beatminerz či Dje Premiera, jenž dostal v tracklistu nejvíce prostoru. O dva roky později si ještě jednou řekl o pozornost počinem "Life Force Radio", nicméně následující nahrávkou "State Of the Arts" pokračoval jeho pokles, ze kterého už se nevzpamatoval. To, na čem pracuje v roce 2014, nevíme, ale pokud by vás to zajímalo, v Kolíně se o tom budete moci přesvědčit již brzy...

 
Afu-Ra
 
Vlastním jménem Aaron Philips je dnes již legendou rapové scény. Umělec za kterým stojí jména jakými jsou například DJ Premier nebo Jeru Da Damaja, zakladatel dnes již bývalého uskupení Gangstar foundation procestoval na svých turné doslova celý svět. Jeho kariéra začala v roce 1994 kde hostoval na albu výše zmíněného Jeru, kterému hostoval i na jeho dalším albu v roce 1996. V roce 1998 vydal debutový singl s názvem Whirlwind thru cities, který se umístil mezi top 20 v žebříčku Billboard´s hot rap singles. Rok na to vydal možná nejznámější singl s názvem Defeat a v roce 2000 vydal své nejúspěšnější album BODY OF THE LIFE FORCE na jehož produkci se podílel například DJ Premier a nebo DJ Muggs ze Cyppres hill a mezi hosty byli MOP, Masta killah z Wu tang clan nebo Kymani Marley, syn legendárního reggeamana Boba Marleyho. 2002 vyšlo další album s názvem LIFE FORCE RADIO. Další album neslo název STATE OF THE ARTS, které vyšlo v roce 2005 a obsahovalo hit WHY CRY na kterém hostoval legendární Gentleman. Jeho poslední album vyšlo v roce 2012 a navazuje na první Body of the lifeforce. AFU-RA není jen dalším z mnoha. Jeho projev a schopnost pracovat s hlasem budí obdiv i mezi dnes již známějšími tvářemi hiphopové scény.
 
Dekret a Kyslah
 
Ačkoliv kutnohorští rodáci raper Dekret a DJ a producent Kyslah pracují samostatně poměrně dlouhou dobu, toto spojení vzniklo teprve nedávno. Oba jsou milovnící klasických trueschoolových beatů a podle toho jejich tvorba také vypadá. Dekret v současné době připravuje své druhé album, na kterém bude mít spoustu zaujímavých hostů, jakými jsou například: DJ a producent z TY NIKDY labelu FATTE, nebo rapper REST.
 
 
Dj Negative
 
V současné době jeden z nejnadanějších technických DJ´s v ČR. Člen kapely Notes from Prague a zakladatel uskupení Blindef a Doublegroove, dj skupiny MVP a příležitostně působí také s Atomic Gigolo, kde využívá svých technik  a mění gramofon v hudební nástroj. Na klubové scéně působí od roku 1996. Bývalý moderátor pořadu HIP HOP Drunkiez na rádiu SPIN, kde působil více než 5 let, vám díky svým znalostem a zkušenostem bude schopen předvést zajímavé mixy a ty nejnáročnější scratch techniky. Přesnost jeho mixů a technik je více než obdivuhodná.
 
Dj Taktik
 
Další ze zapálených turntablistů, který svou kariéru odstartoval v roce 2004. DJ Taktik není omezen pouze na jeden hudební žánr, ale krom rapu hraje například i breakbeat nebo ghettofunk. V roce 2005 se zůčastnil kvalifikace celosvětové soutěže ITF (obdoba DMC), kde si ho všimla japonská společnost Vestax. Výborný scratcher a party DJ ale hlavně jeden z těch, který bere hudbu vážně a většinu svého volného času věnuje usilovným tréningům.
 
Dj Ma(c)h-all
 
Za gramofony se postavil poprvé v roce 2008 a od té doby začal usilovně trénovat. Díky svému úsilí a odhodlání, se poměrně brzy zařadil mezi zkušenější Dje. V září 2011 byl vybrán, aby jako DJ doprovázel na turné výše zmíněného Afu-ru. V květnu 2012 odcestoval do anglického Brightonu, kde více jak rok působil jako DJ ve větších i menších klubech a barech. Po návratu do ČR v srpnu 2013, ste jej mohli vidět a slyšet na festivalu HIP-HOP Kemp a v různých klubech po celé ČR.
 
F*ck Da School
Datum: 28.6.2014
Místo: U Vodvárků, Veltrubská 330, Kolín
Styl: Rap, Ghetto funk, breakbeat.
Live shows: Afu-ra, Dekrat a Kyslah
DJ´s: Negative(Notes from Prague), Fader Crushers (DJ TAKTIK A MA(C)H-ALL)
Cena: 170,- Kč
 
Line Up:
21:00 Otevření sálu
21:00 – 22:00 DJ Taktik
22:00 – 23:00 Fader Crushers
23:00 – 00:00 Dekret a Kyslah
00:00 – 01:30 Afu-Ra + DJ Ma(c)h-all
01:30 – 02:30 DJ Negative
02:30 – 04:00 Afterparty
 
 
 

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná